Wesela

Home / Wesela
slub

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Pary stające na ślubnym kobiercu, dokładają wszelkich starań, aby chwile te pozostały na długo w pamięci rodziny i wszystkich zgromadzonych. Każdy element tej uroczystości musi być przemyślany w najdrobniejszym szczególe oraz dopięty na ostatni guzik. W Restauracji Grabownica marzenia mogą się ziścić. Ugościmy Państwa w iście królewskim stylu.

Restauracja Grabownica posiada dwie sale, które są w stanie sprostać organizacji każdej, nawet najbardziej wymagającej imprezy okolicznościowej. Przede wszystkim są to pomieszczenia jasne, przestronne i słoneczne, mieszczące łącznie do 130 osób. Ułożenie stołów możemy zaaranżować zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymyślne menu. Zawsze z uwagą słuchamy Państwa życzeń, a jednocześnie chętnie służymy radą w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości.

Menu konstruujemy w taki sposób, aby poza zakupem alkoholu oraz tortu weselnego, nic już dodatkowo Państwa nie absorbowało.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress