O nas

Home / O nas
oferta

Restauracja Grabownica to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Stawów Milickich w miejscowości Grabownica nieopodal Milicza, z pięknym widokiem na Staw Grabownica obok którego się znajduje.

Kwiecien_Joanna_Restauracja_Grabownica039

Staw Grabownica jest największym akwenem kompleksu Stawno. Jego powierzchnia, liczy 283 ha, co stawia go na trzecim miejscu wśród wszystkich baryczańskich stawów. W pobliżu Restauracji Grabownica znajduje się wieża obserwacyjna licząca 13 metrów wysokości (najwyższa tego typu konstrukcja w Dolinie Baryczy).

Zadowolenie gości jest dla nas najważniejsze, dlatego produkty z których przygotowujemy potrawy są zawsze świeże oraz pierwszorzędnej jakości. W menu proponujemy świeże ryby z naszego regionu, ryby morskie, dania mięsne, sałatki, zupy oraz desery.

Wnętrza lokalu zostały zaaranżowane w tonacjach nadających mu ciepłego charakteru. Na zewnątrz z kolei zachowaliśmy harmonię z otaczającą przyrodą, ukazując jej piękno. Niepowtarzalny klimat sali restauracyjnej nadają jej duże okna z widokiem na staw. W sezonie letnim dodatkowo zapraszamy gości na Taras z Parasolami nad lustrem wody.

Kwiecien_Joanna_Restauracja_Grabownica005

Z uwagi na liczne szlaki rowerowe, konne oraz piesze, restauracja jest swoistą przystanią dającą możliwość złapania oddechu i uzupełnienia sił podczas odbywania wypraw po Dolinie Baryczy.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress